مقالات مرتبط با سایت

ژ 1-6

گهواره یکی از وسایل کاربردی در سیسمونی نوزاد است که در طرح ها و جنس های متفاوتی تولید خواهد شد. شاید شما نیز از آن دسته والدینی باشید که اعتقادی به خرید گهواره نداشته و به همان خریدتخت کودک بسنده می کنند، اما ما به شما توصیه می کنیم که این جز از سیسمونی نوزاد خود را حتما تهیه کرده و از آرامشی که برای شما و نوزادتان به همراه می آورد لذت ببرید.

ژ 1-9

این متن تست است

ژ 1-7

معمولا بعد از اینکه جواب آزمایش بارداری مثبت می‌شود خانواده‌ها به فکر تهیه سیسمونی برای نوزادی که در راه است می‌افتند. اینکه سرویس نوزاد شامل چه لوازمی باشد بستگی به خودتان دارد.برخی خانواده برای اولین فرزند خود بسیار هیجان زده هستند و مشتاقانه خرید می‌کنند. در این خریدهای پر شور زیبایی و جذابیت ظاهری حرف اول را می‌زند و به همین دلیل اغلب مجبور می‌شوند، خریدهای دوباره انجام دهند.

ژ 1-8

نشانه های اولیه بارداری معمولا در هفته های اول پس از لقاح بروز می کنند و ممکن است شما آن را به صورت سرگیجه، تهوع و یا تغییر در خلق و خوی خود احساس کنید اما باید بدانید که بروز علایم و نشانه های بارداری در هفته های اولیه در همه یکسان نمی باشد و حتی ممکن است که این علایم در بارداری های اول و بعدی یک فرد نیز متفاوت باشد.